wtorek, 10 marca 2020

Pragnij właściwie


Drodzy Panowie, przedwczoraj wielokrotnie wykazaliście się klasą. Doceniliście kobiety nie dlatego, że tak sugerował Dzień Kobiet, ale przez szacunek do nas. Ilość składanych życzeń prywatnie i tych, które widziałam na ogólnym Facebooku była zaskakująco duża. Dobrze świadczy o Was to, że zauważacie jak wiele wnosimy do świata i jak bardzo zimny, cyniczny i wyrachowany by on był bez płci pięknej. Pięknej, nie słabej. Cieszy nas Wasze docenienie naszej siły charakteru, wytrzymałości na ból, odwagi i heroizmu do walki o Was, o dzieci, o rodzinę, o dom, o miłość, o przyjaźń. Dziękujemy!
Złożyliście wczoraj wiele życzeń, a dziś ja chcę Wam życzyć, byście potrafili współtworzyć z nami codzienność.
Życzę Wam świadomości, że bawienie się naszymi uczuciami i wykorzystywanie ich do własnych celów jest Waszym upokorzeniem, a nie inteligencją. Życzę, byście potrafili milczeć wtedy, kiedy trzeba i byście byli dla nas tajemnicą do odkrycia. Byście byli odkryciem najszczerszego złota, a nie podróbki.
Życzę na koniec, żebyście potrafili po prostu szczerze cieszyć się nami 
Kobieto Droga - wiesz, jaka jesteś. Czasami zbyt się starasz. Za bardzo chcesz. Uginasz się od nadmiaru "must to do". Nie chodzi o to, żebyś koniecznie tego zaprzestała, ale żebyś właściwie na to spojrzała. Nie musisz się zarzynać, żeby cokolwiek komukolwiek udowodnić. Nie musisz nic udowadniać. Masz prawo do swojego zdania, emocji i przeżyć. Masz prawo być dumna z siebie, czy to się komuś podoba, czy nie. Masz prawo płakać i chcieć. Masz prawo śmiać się i być szczęśliwą nie od wielkiego dzwonu.
Ponad wszystko masz prawo się mylić i zaczynać od nowa.
Życzę Ci więc uzyskania świadomości tego wszystkiego i wykorzystywania tego na co dzień. Życzę, by otaczali Cię mężczyźni, a nie samce. Byś pragnęła partnera, a nie pana. Życzę, żebyś pamiętała o tym, że mieszka w Tobie wartościowa kobieta, niezależnie co usłyszysz od świata. Życzę świadomości, że Twoje błędy nie wpływają na Twoją wartość.
Życzę wypełnienia Twoich potrzeb. A czego potrzebuje każda kobieta?
Miłości.
Czułości.
Przytulenia.
Zrozumienia
Ciepłego spojrzenia w oczy.
I szacunku - samej do siebie 
Copyright © ACZkolwiek - kocham życie! , Blogger