niedziela, 15 grudnia 2013

Tylko nie Medi-plus

To jest czas, kiedy niektórzy z Was starają się o nowy wózek elektryczny, aktywny lub inne sprzęty rehabilitacyjne.
Ponieważ ja przeszłam już przez to w ubiegłym roku, to pragnę Was przestrzec przed firmą Medi-plus, na której bardzo się zawiodłam.
Współpraca między nami układała się aż zadziwiająco dobrze dopóki firma nie otrzymała pieniędzy za wózek elektryczny o niestandardowym wyposażeniu. Minął rok, a ja owego niestandardowego wyposażenia, który był wpisany na karcie przez lekarza jako niezbędny przy mojej chorobie nie widziałam do tej pory, nie mówiąc o wózku aktywnym, za małym dla mnie, który firma wzięła , aby odsprzedać swojemu klientowi i na moim koncie nie ma pieniędzy, a w domu wózka.
Telefonów, smsów, nerwów skierowanych pod jej adresem nie da się zliczyć, nie pomogła nawet intryga taty, która jeszcze bardziej ośmieszyła firmę Medi-plus. Firma pozostaje głucha i niema, odrzuca połączenia, nie odpowiada, kłamie.

Dlatego, jeśli zadzwoni do Was któryś z pracowników, ze szczerego serca radzę nie korzystajcie z ich usług.

6 komentarzy:

 1. czemu nie pójdziesz do sądu?

  OdpowiedzUsuń
 2. To juz tylko do Elżbiety Jaworowicz się nadaje...świnie zawsze zostana świniami

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłoś sprawę na policje.. Ewentualnie do programu Uwaga czy Interwencja

  OdpowiedzUsuń
 4. nie jest pani sama
  http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1335518

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam czy mogę poprosić o link do odcinka w którym mowa o firmie MEDI PLUS,z góry serdecznie dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. już znalazłam świetny filmik o tej firmie polecam i przestrzegam przed tą firmą też mam z nimi problem http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1335518

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię... jakakolwiek by była ;)