piątek, 12 kwietnia 2013

Familo


Kochani, w imieniu swoim i mojego ciotecznego brata zwracam się do Was z prośbą o zarejestrownie się na podany niżej serwis. To nic nie kosztuje, a może przynieść wymierne korzyści naszej dwuosobowej spółce - Wam również, jeżeli od czasu do czasu zamiast na Allegro kupicie coś z tej strony i zechcecie się zaangażować :). To jest sprawdzony przez nas dobry sposób na dorobienie sobie paru groszy bez spędzania 20 godzin przed monitorem. Zapraszamy do rejestracji i zakupów.
Ja już mam u siebie pierwszy przedmiot i jestem bardzo zadowolona :).

Poniżej prezentacja Krzyśka.

Witam.
Chiałabym wszystkich zapoznać z nowym projektem o nazwie Familo. Zarabiać na nim może każdy. Wystarczy robić zakupy na kwotę 150zł co miesiąc. Najlepsze jest to, że zakupy są z dostawą do domu... Za darmo!!! Jest to naprawdę duża oszczędność czasu.

ZALETY PROGRAMU FAMILO:
- Bezpłatna rejestracja w systemie.
- Możliwość uzyskania 3% premii / rabatu z najbliższego kręgu trzech osób lub firm.
- Możliwość uzyskania premii / rabatu z pierwszych trzech kręgów czyli w sumie od 39 aktywnych pozycji (osób firm) bez jakichkolwiek wymaganych dodatkowych kwalifikacji, za wyjątkiem konieczności dokonania w danym miesiącu zakupów na kwotę równą, lub wyższą, niż 150zł brutto.
- Możliwość uzyskania dochodu z dziewięciu kręgów, z grupy liczącej blisko 30.000 aktywnych pozycji, jeśli będzie się aktywnie rekomendować osoby do systemu oraz spełniać inne wymagane w planie marketingowym kryteria, co daje potencjał osiągnięcia dochodu ponad 40.000zł.

WYRÓŻNIAJĄCE CECHY SYSTEMU FAMILO:
- Brak kosztu rejestracji.
- Brak stałej opłaty rocznej, aby kontynuować przynależność.
- Koszt dostawy zniesiony od kwoty zamówienia co najmniej 150 zł.
- Możliwość uzyskania rabatu, który może stanowić 90% zakupów. Okres, w jakim to nastąpi jest zależny od kilku czynników, ale przede wszystkim od własnej aktywności.
- Oferta asortymentu marek produktów dobrze rozpoznawanych na rynku.
- Ceny oferowanych towarów bardzo konkurencyjne, w wielu przypadkach nawet kilka procent poniżej cen oferowanych przez sklepy wielkopowierzchniowe.
- Jest to system przewidziany do robienia zakupów na potrzeby własne, a nie do odsprzedaży (nie jest to system Sprzedaży Bezpośredniej).
- Możliwość rekomendowania innych uczestników, aby uzyskać korzyści, ale nie jest to konieczne.

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TĄ FIRMĄ KLIKAJĄC NA PONIŻSZY LINK

www.familo-poland.blogspot.com

3 komentarze:

 1. Dołączyłem :)

  Mati

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, tu Krzysiek, brat Asi (niestety :P).
  Ponieważ zauważyłam komentarze, że dołączyliście do Familo, ale nie widzę Was na stronie wśród dołączonych, to chcę wyjaśnić, że dopiero kiedy wejdziecie na ten link i się zarejestrujecie będziecie wśród kręgu naszych znajomych - którzy nam pomagają ;)

  W imieniu swoim i siostry gorąco proszę o dołączanie i - jeśli to możliwe - robienie shoppingu :)

  Pozdrawiam wszystkich,
  Krzysiek

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię... jakakolwiek by była ;)