czwartek, 18 kwietnia 2013

Bo % jest dobry na wszystko ;)


Wiosna nam się wreszcie zaczęła (chociaż do końca nie jestem pewna, czy to wiosna, czy lato), a wraz z nią pojawiają się mniej i bardziej oczekiwane zmiany.

Skończyłam 3-miesięczny staż, przykro, że nie dłużej, ale jak założę swoją fundację, to jej beneficjenci wreszcie będą  mogli liczyć na uczciwość ;), praca w SMAku Życia stoi pod znakiem zapytania ze względów na zmiany kadrowe i zmiany osobowościowe, a inne prywatne zlecenia powoli dobiegają końca.
Chociaż będę zwolniona z jako takiej presji, to nie znaczy, że czas mi się zacznie mnożyć. Nadal pozostaje Adopcja Serca, zaczęłam uczyć się włoskiego i muszę się pochwalić, że jak na brak jakiejkolwiek z nim styczności w przeszłości, to idzie mi nadzwyczaj dobrze (ale to w końcu język obcy...), przyjmę propozycję administrowania dwoma forami i profilem FB, nadrabiam wielkie zaległości książkowe i mam nadzieję zacząć za miesiąc wprowadzać plan założenia fundacji w życie - zobaczymy z jakim skutkiem.

Myślę więc, że nuda będzie mi grozić dopiero, gdy osłabną mięśnie mózgu.

A tymczasem wróciłam z pierwszego od kilku miesięcy spaceru, wreszcie wypróbowałam swoją nową Beemwówkę, którą mogłam kupić dzięki Wam, z 1% podatku i pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do poprawienia jakości mojego funkcjonowania na wózku - DZIĘKUJĘ.

Jednak kolejny raz jest mi niestety dane zauważyć jak bardzo osłabłam po tracheotomii.
Przynajmniej pierwsze zakupione własnoręcznie lody i kawa z amaretto zdołały poprawić mi humor :)


P.S. Kochani, przypominam o logowaniu się na Familo www.familo-poland.blogspot.com
Zarówno ja, jak i Wy możemy zarabiać. Wystarczy, że raz w miesiącu (lub rzadziej) zrobicie jednorazowo zakupy za 150zł i na Waszym koncie pojawia się 3,50. - kwota nie duża, ale początkowa.
Pomóżcie mnie i bratu, zalogujcie się :).

3 komentarze:

 1. Kolejna porcja newsów :))))).

  Kasia H.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktoś Ci mówił że jesteś wielka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zdarzyło się to - o dziwo! - od 3 tygodni jakoś, ale za to wczoraj sąsiadka widząc mnie drugi raz od swojego wprowadzenia się nie omieszkała powiedzieć do mojej mamy "ale odważna ta pani córka" :)
  Na szczęście normalnym, wesołym tomem :P

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię... jakakolwiek by była ;)