wtorek, 12 marca 2019

Ruda Małpa w Dzień Dobry TVN

Pewnej środy odebrałam telefon - męski, miły głos zapytał:
"Czy rozmawiam z panią Asią Cźaplą? Świetnie. Jestem z redakcji Dzień Dobry TVN, kontakt do pani dostałem od Pawła Domagały. Chcielibyśmy zrobić z panią reportaż, głównie o książce, ale też o SMA, innowacyjnym leku, który jest już dostępny i rehabilitacji niezbędnej przy przyjmowaniu go. Czy moglibyśmy przyjechać do pani... niedługo?"
Za 2 dni trzyosobowa ekipa pojawiła się w moim domu, a efekt 4,5-godzinnego zmagania się z kamerą przez rodziców i przeze mnie będzie można obejrzeć w piątek 22.03 w trwającym od 8 do 11 Dzień Dobry TVN :)
Po emisji 5-minutowego reportażu w studio pojawi się lekarz od SMA i będzie odświeżał temat przełomowego postępu medycyny genetycznej.
W reportażu podpisuję książkę Szymona-reportera... Miała być tylko faksymila, jednak Szymon nagrywając mój wysiłek mozolnego podpisywania podsunął swoją :)
Zaznaczyłam z 78 razy, żeby nie zrobił z całego mojego życia ckliwego dramatu, ale i tak jestem przerażona, co zobaczę na ekranie, jak zmontują moją wypowiedź... więc proszę o wyrozumiałość ;)
Pocieszam się myślą, że Paweł Domagała wypowiadający się w reportażu uratuje to, co będzie do ratowania ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wyraź swoją opinię... jakakolwiek by była ;)